K30F1C-P04LFG0-4500
- Part Number:
- K30F1C-P04LFG0-4500
- Cable Opening :
- 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
- Current Rating (Amps) :
- 7.5A
- Number of Positions :
- 4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 120°C
- Voltage Rating :
- 300V