K30F1C-P05LFG0-1500
- Part Number:
- K30F1C-P05LFG0-1500
- Cable Opening :
- 0.039" ~ 0.059" (1.00mm ~ 1.50mm)
- Current Rating (Amps) :
- 7.5A
- Number of Positions :
- 5
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 120°C
- Voltage Rating :
- 200V