FW-13-05-G-D-256-146-A-P-TR
Part Number:
FW-13-05-G-D-256-146-A-P-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.402" (10.211mm)
Length - Post (Mating) :
0.146" (3.708mm)
Length - Stack Height :
0.256" (6.502mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)