FW-15-05-L-D-509-127-A-P-TR
Part Number:
FW-15-05-L-D-509-127-A-P-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.636" (16.154mm)
Length - Post (Mating) :
0.127" (3.226mm)
Length - Stack Height :
0.509" (12.929mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)