MW-12-03-G-D-119-065
Part Number:
MW-12-03-G-D-119-065
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.183" (4.658mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.119" (3.023mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)