MW-12-03-G-D-109-080-P-TR
Part Number:
MW-12-03-G-D-109-080-P-TR
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.189" (4.800mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.109" (2.769mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)