MW-10-03-G-D-107-075
Part Number:
MW-10-03-G-D-107-075
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.182" (4.623mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.107" (2.718mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)