FW-13-05-S-D-350-072-EP-A
Part Number:
FW-13-05-S-D-350-072-EP-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin :
0.422" (10.719mm)
Length - Post (Mating) :
0.072" (1.829mm)
Length - Stack Height :
0.350" (8.890mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)