HW-15-12-G-D-734-SM-A
Part Number:
HW-15-12-G-D-734-SM-A
Description:
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.965" (24.511mm)
Length - Post (Mating) :
0.231" (5.867mm)
Length - Stack Height :
0.734" (18.644mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Row Spacing :
0.100" (2.54mm)