MW-10-03-G-D-098-079
Part Number:
MW-10-03-G-D-098-079
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.177" (4.496mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.098" (2.489mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)