MW-14-03-G-D-127-075
Part Number:
MW-14-03-G-D-127-075
Description:
CONN HDR 28POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.202" (5.131mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.127" (3.226mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)