MW-33-03-G-D-181-086-P-TR
Part Number:
MW-33-03-G-D-181-086-P-TR
Description:
CONN HDR 66POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.267" (6.782mm)
Length - Post (Mating) :
0.086" (2.184mm)
Length - Stack Height :
0.181" (4.597mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)