MW-29-03-G-D-164-075-A-P
Part Number:
MW-29-03-G-D-164-075-A-P
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.239" (6.071mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.164" (4.166mm)
Number of Positions :
58
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)