MW-20-03-G-D-161-095-A-P
Part Number:
MW-20-03-G-D-161-095-A-P
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.256" (6.502mm)
Length - Post (Mating) :
0.095" (2.413mm)
Length - Stack Height :
0.161" (4.089mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)