TW-34-03-L-T-260-125
Part Number:
TW-34-03-L-T-260-125
Description:
CONN BRD STACK 2.00 102POS
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.535" (13.589mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.260" (6.604mm)
Length - Tail :
0.125" (3.175mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)