MW-33-03-G-D-165-112-P-TR
Part Number:
MW-33-03-G-D-165-112-P-TR
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Length - Overall Pin :
0.277" (7.036mm)
Length - Post (Mating) :
0.112" (2.845mm)
Length - Stack Height :
0.165" (4.191mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)