MW-40-03-G-D-190-091-A-TR
Part Number:
MW-40-03-G-D-190-091-A-TR
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.281" (7.137mm)
Length - Post (Mating) :
0.091" (2.311mm)
Length - Stack Height :
0.190" (4.826mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)