MW-32-03-G-D-139-065-EP
Part Number:
MW-32-03-G-D-139-065-EP
Description:
CONN HDR 64POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.204" (5.182mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.139" (3.531mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)