AW-55-03-G-D-210-075-ES-A
Part Number:
AW-55-03-G-D-210-075-ES-A
Description:
0.80 MM FLEX STACK SMT MICRO BOA
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.210" (5.334mm)
Number of Positions :
110
Pitch :
0.031" (0.80mm)
Row Spacing :
0.047" (1.20mm)