YTW-46-07-G-Q-517-083
Part Number:
YTW-46-07-G-Q-517-083
Description:
2.00 MM FLEXYZ HIGH-DENSITY BOAR
Length - Overall Pin :
0.751" (19.075mm)
Length - Post (Mating) :
0.151" (3.835mm)
Length - Stack Height :
0.517" (13.132mm)
Length - Tail :
0.083" (2.100mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)