YTW-46-07-G-Q-451-117
Part Number:
YTW-46-07-G-Q-451-117
Description:
2.00 MM FLEXYZ HIGH-DENSITY BOAR
Length - Overall Pin :
0.751" (19.075mm)
Length - Post (Mating) :
0.183" (4.650mm)
Length - Stack Height :
0.451" (11.455mm)
Length - Tail :
0.117" (2.972mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)