MW-40-03-G-D-164-065-P
Part Number:
MW-40-03-G-D-164-065-P
Description:
CONN HDR 80POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.229" (5.817mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.164" (4.166mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)