HDWM-30-59-G-S-469-SM
Part Number:
HDWM-30-59-G-S-469-SM
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.934" (23.724mm)
Length - Post (Mating) :
0.465" (11.811mm)
Length - Stack Height :
0.469" (11.913mm)
Number of Positions :
30
Number of Rows :
1
Pitch :
0.050" (1.27mm)