FW-02-03-F-D-210-066
Part Number:
FW-02-03-F-D-210-066
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.276" (7.000mm)
Length - Post (Mating) :
0.066" (1.676mm)
Length - Stack Height :
0.210" (5.334mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)