FW-05-05-F-D-411-132
Part Number:
FW-05-05-F-D-411-132
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.543" (13.792mm)
Length - Post (Mating) :
0.132" (3.353mm)
Length - Stack Height :
0.411" (10.439mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)