FW-06-05-G-D-482-065-A-P
Part Number:
FW-06-05-G-D-482-065-A-P
Description:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.547" (13.894mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.482" (12.243mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)