FW-05-05-F-D-489-157
Part Number:
FW-05-05-F-D-489-157
Description:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.646" (16.408mm)
Length - Post (Mating) :
0.157" (3.988mm)
Length - Stack Height :
0.489" (12.421mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)