FW-15-05-F-D-276-128
Part Number:
FW-15-05-F-D-276-128
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.404" (10.262mm)
Length - Post (Mating) :
0.128" (3.251mm)
Length - Stack Height :
0.276" (7.010mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)