FW-13-05-F-D-462-079
Part Number:
FW-13-05-F-D-462-079
Description:
CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.541" (13.741mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.462" (11.735mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)