FW-11-05-F-D-414-065-A
Part Number:
FW-11-05-F-D-414-065-A
Description:
CONN HDR 22POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.479" (12.167mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.414" (10.516mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)