FW-13-05-G-D-483-150-A-P
Part Number:
FW-13-05-G-D-483-150-A-P
Description:
CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.633" (16.078mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.483" (12.268mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)