FW-15-05-F-D-395-177
Part Number:
FW-15-05-F-D-395-177
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.572" (14.529mm)
Length - Post (Mating) :
0.177" (4.496mm)
Length - Stack Height :
0.395" (10.033mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)