FW-15-05-F-D-399-065-A
Part Number:
FW-15-05-F-D-399-065-A
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.464" (11.786mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.399" (10.135mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)