FW-15-05-F-D-500-079
Part Number:
FW-15-05-F-D-500-079
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.579" (14.707mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.500" (12.700mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)