FW-15-05-F-D-510-068
Part Number:
FW-15-05-F-D-510-068
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.578" (14.681mm)
Length - Post (Mating) :
0.068" (1.727mm)
Length - Stack Height :
0.510" (12.954mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)