FW-15-05-F-D-516-159
Part Number:
FW-15-05-F-D-516-159
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.675" (17.145mm)
Length - Post (Mating) :
0.159" (4.039mm)
Length - Stack Height :
0.516" (13.106mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)