FW-06-03-F-D-256-065-A
Part Number:
FW-06-03-F-D-256-065-A
Description:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.321" (8.153mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.256" (6.502mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)