FW-40-05-F-D-386-065
Part Number:
FW-40-05-F-D-386-065
Description:
CONN HDR 80POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.451" (11.455mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.386" (9.804mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)