FW-13-05-F-D-383-110
Part Number:
FW-13-05-F-D-383-110
Description:
CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.493" (12.522mm)
Length - Post (Mating) :
0.110" (2.794mm)
Length - Stack Height :
0.383" (9.728mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)