FW-13-05-F-D-562-100
Part Number:
FW-13-05-F-D-562-100
Description:
CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.662" (16.815mm)
Length - Post (Mating) :
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height :
0.562" (14.275mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)