FW-15-05-G-D-446-150-A-P
Part Number:
FW-15-05-G-D-446-150-A-P
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.596" (15.138mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.446" (11.328mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)