FW-02-03-F-D-217-065-TR
Part Number:
FW-02-03-F-D-217-065-TR
Description:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.282" (7.163mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.217" (5.512mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)