FW-12-05-F-D-445-078
Part Number:
FW-12-05-F-D-445-078
Description:
CONN HDR 24POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.523" (13.284mm)
Length - Post (Mating) :
0.078" (1.981mm)
Length - Stack Height :
0.445" (11.303mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)