FW-12-05-H-D-373-075
Part Number:
FW-12-05-H-D-373-075
Description:
CONN HDR 24POS 0.05 STACK SMD
30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin :
0.448" (11.379mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.373" (9.474mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)