TFSD-07-28-G-07.87-D-NDX
Part Number:
TFSD-07-28-G-07.87-D-NDX
Connector Type :
Plug to Plug
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)