SFSD-15-28-G-11.00-DR-NDX
Part Number:
SFSD-15-28-G-11.00-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.917' (279.40mm, 11.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)