SFSDT-10-28-H-03.80-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-10-28-H-03.80-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.317' (96.52mm, 3.80")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)