TFSD-15-28-F-07.87-S
- Part Number:
- TFSD-15-28-F-07.87-S
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Length :
- 0.656' (200.00mm, 7.87")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)