TFSD-05-28-G-11.00-D-NUX
- Part Number:
- TFSD-05-28-G-11.00-D-NUX
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)