SFSD-07-28C-H-25.50-DR-NDX
Part Number:
SFSD-07-28C-H-25.50-DR-NDX
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
2.13' (647.70mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)